Зміни у медичній освіті. Так, почала працювати нова модель інтернатури. Головні принципи якої справедливість, прозорість, доступність до кращих медичних практик, розвиток професійних компетентностей європейського рівня, формування готовності до самостійної незалежної медичної практики.
Переваги таких змін полягають у забезпеченні прозорого доступу до місць в інтернатурі. Діятиме електронний розподіл. Закладам охорони здоров’я виплачуватимуть компенсацію за підготовку майбутніх лікарів. Завдяки цьому збільшиться і практична частина підготовки, що надасть можливість краще опанувати обрану спеціальність. Нова модель забезпечує рівні можливості доступу до інтернатури для всіх випускників незалежно від виду фінансування навчання в закладі вищої освіти. Оновився і перелік спеціалізацій в інтернатурі. З 35 спеціальностей, які раніше здобувалися в інтернатурі, залишилося лише 23 спеціальності
Вступ до інтернатури за обраною спеціальністю визначатиметься конкурсним балом, який розраховується на основі середнього балу оцінок, КРОК2 та ОСКІ. Оцінювання здатності до виконання самостійної роботи під час атестації буде базуватися на результатах КРОК 3 та співбесіди. Отримати право на професійну діяльність в Україні можливо лише після проходження інтернатури. Потім інтерн складає атестацію з присвоєнням звання лікаря(провізора) за певною спеціальністю. Заочна частина підготовки у закладі охорони здоров’я складає 9 місяців у кожному навчальному році. Очна частина у закладі вищої освіти становить три місяці. А вже після закінчення інтернатури лікарі мають можливість отримати вторинну спеціалізацію.