Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Врятуватися від знущань

Все більше дітей страждають від впливу всесвітньої мережі

Цькування та насмішки. Хоча б один раз, але людина у своєму житті все ж піддавалася знущанням у мережі інтернет – кібербулінгу. Про це свідчать статистичні дані Юнісеф Україна. Згідно з ними 92% людей відчули на собі такий вид агресивності користувачів в онлайн-просторі. 

Психологиня Юлія Сіліна каже, саме такий вид знущань є небезпечним для суспільства, особливо, для дітей. 

За словами експерта, все починається, начебто, з жарту, у якому вже є прихована образа. Пізніше, він переходить в агресію і кривдники починають діяти. Розрізняють дорослий кібербулінг та дитячий. Будь кого можуть цькувати за расою, статтю, релігією, достатком. Та через особисту неприязнь. Від цього дітей потрібно рятувати негайно.

Кібер-насильство з’являється все частіше. За статистикою Юнісеф Україна майже 22% підлітків брали участь у знущаннях онлайн. І приблизно стільки ж страждають  від образ.     На сьогодні відомі не всі випадки онлайн-цькування. Більшість з них замовчується. Адвокати підкреслюють, у разі виникнення подібної ситуації необхідно зберігати всі докази, аби мати змогу розібратися з кривдником. 

Щоб не допустити кібербулінгу, психологи радять батькам підтримувати з дитиною довірчі відносини.  Крім того, навчити підлітка правильному спілкуванню не тільки в реальному житті, а й у віртуальному. Тільки так можливо позбавитися від наслідків онлайн-насильства. 

 

https://www.otv.ua/HLhMlyJ4qNM

 

Поширити:
30 Вересня, 2020