Школярі пішли на “дистанційку”. Тому, поліціянти, рятувальники та психологи радять батькам слідкувати за своїми дітьми. Аби не сталося лиха.
Обов’язково потрібно нагадати дитині про користування електроприладами. До того ж, розповісти про наслідки, якщо вона відкриє двері квартири чи будинку незнайомій людині. Залишаючи хлопчиків та дівчат вдома, потрібно надати їй зв’язок. Також варто нагадати дитині номера екстрених служб, а саме: ДСНС- «101», поліції – «102», швидкої -«103» та газової служби – «104». За дітей до 14 років несуть відповідальність батьки. Якщо вони перебувають вдома, це зовсім не означає, що вони поза небезпекою, навіть якщо ваші діти спокійні.
Рятувальники у свою чергу наголошують про невтішну статистику щодо виникнення пожеж. За минулий рік на території області на пожежах загинуло 167 осіб, з них 2 дітей. Тому, дотримання правил пожежної безпеки є вкрай необхідним. Батьки повинні дітям провести інструктаж, що крім електричних приборів, не можна чіпати легкозаймистих, хімічних рідин. Не бавитися із сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами. Якщо сталося загоряння, то не потрібно гасити полум’я самостійно. Треба викликати Службу порятунку та сповістити дорослих чи сусідів про ситуацію.
Психологи запевняють, якщо батьки приділятимуть достатньо уваги для організації навчального процесу та дозвілля, то в результаті їм вдасться привчити дитину виконувати правила поведінки на самоті.