У 2022 році майже сім мільярдів спрямують на розвиток інклюзивної освіти. Дуже важливо створити належні умови, враховуючи потреби кожної дитини. Діти з інвалідністю мають також отримувати доступну та якісну освіту. 5 мільярдів передбачать на педагогічний супровід близько 33 тис. дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема, на оплату праці вчителів, які навчають таких школярів, та можуть вчасно надати домедичну допомогу.
Більше 1 мільярда гривень на оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Кошти спрямовуються на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів. 504 мільйони спрямують на додаткові психолого-педагогічні і корекційно-розвиткові заняття. 50 мільйонів на освіту близько 16 тисяч дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні.
Таким чином, є можливість дати кожній дитині розвиток, виховання та навчити жити у соціумі та реалізувати себе. У Кабінеті Міністрів зазначили, що вперше за багато років вдалось виконати норму статті 78 Закону України «Про освіту», згідно з якою держава забезпечує асигнування на освіту в розмірі не менше, ніж 7% валового внутрішнього продукту