Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

У полоні віртуальності

Суспільство на день перегортає мільйони сторінок інформації онлайн-платформ у смартфоні. Не кожен мешканець Дніпропетровщини здогадується, що це шкідливо. Адже, окрім цікавих та пізнавальних повідомлень, можна отримати психологічну травму на все життя. Поширення набирає кібербулінг, який “знищить” будь-кого.Він  спрямований на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. 

До списку постраждалих найбільше потрапляють діти. Адже ними легко керувати. Через що, малеча може стати роздратованою, пригніченою, сумною та взагалі втратити інтерес до життя. 

В Україні є два закони, які регулюють проблему кібербулінгу на законодавчому рівні. Перший – закон про освіту. У ньому йдеться про те, що вчителі та працівники повинні сприяти психологічній допомозі при виявленні ознак інтернет-мобінгу.  

Такі покарання можливі при єдиному випадку. Якщо такі дії продовжуються зі сторони винуватця, то правоохоронні органи можуть притягнути його до кримінальної відповідальності. Фахівці попереджають про небезпеку і закликають батьків більше розмовляти з дитиною. Щоб знати, що вона робить за закритими дверима своєї кімнати.

Поширити:
11 Лютого, 2021